Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door mij onbekende kunstenaar
Sterke verwantschap met het Duits Expressionisme
Voorstelling van een opgang in de grot
Losbladig, beeldmaat 35x25, bladmaat 43x30
Niet gesigneerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 5-10-2017 um 12:23 |
Endzeit | 19-10-2017 um 20:23 |