Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 33 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | E.A.-exemplaar |
Een litho op geschept papier van een ons onbekende kunstenaar.
-Gesigneerd (‘Jan H….”). Een eigen druk (‘E.A’) van de kunstenaar.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Blad, 47 x 66 cm. Beeld/litho, 33 x 51 cm.
-Herkomst: Uit de collectie van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In goede staat. Het blad heeft, buiten beeld, aan de rechter rand in de marge een lichte kreuk.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Frankrijk, Duitsland: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Het blad heeft, buiten beeld, aan de rechter rand in de marge een lichte kreuk. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2020 um 19:55 |
Endzeit | 15-3-2020 um 16:55 |