Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 33 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | E.A.-exemplaar |
Een litho op geschept papier van een ons onbekende kunstenaar.
-Gesigneerd (‘Jan H….”). Een eigen druk (‘E.A’) van de kunstenaar.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Blad, 47 x 66 cm. Beeld/litho, 33 x 51 cm.
-Herkomst: Uit de collectie van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In goede staat. Het blad heeft, buiten beeld, aan de rechter rand in de marge een lichte kreuk.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Frankrijk, Duitsland: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat. Het blad heeft, buiten beeld, aan de rechter rand in de marge een lichte kreuk. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2020 à 19:55 |
Heure de fin | 15-3-2020 à 16:55 |