Joyce van Rijn - Gouache von 1974
Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Anton Heyboer - „Boot mit Kompass“ – Radierung mit farbigem Hahnemühle-Papier – 53 x 40 cm.
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Het werk is gesigneerd (2x), maar helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar.
-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 30 x 40 cm. Beeld, 22,5 x 29,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De aquarel is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Klaar om aan de muur te hangen.
Titel: “Stadsgezicht”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Aquarel op papier.
Jaartal: 1993.
Afmetingen: Lijst, 30 x 40 cm. Beeld, 22,5 x 29,5 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder en linksonder.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De aquarel is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.