Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Het werk is gesigneerd (2x), maar helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar.
-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 30 x 40 cm. Beeld, 22,5 x 29,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De aquarel is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Klaar om aan de muur te hangen.
Titel: “Stadsgezicht”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Aquarel op papier.
Jaartal: 1993.
Afmetingen: Lijst, 30 x 40 cm. Beeld, 22,5 x 29,5 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder en linksonder.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De aquarel is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |