Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Een ets met een voorstelling van een uitzicht op een weiland / akker.
De ets is handgesigneerd en -getiteld met potlood. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.
Oplage onbekend.
Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 38,5 x 33 cm. Beeld: 21 x 15 cm.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ bij de randen. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Uitzicht”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Ets op papier.
Jaartal: Onbekend.
Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2017 um 20:10 |
Endzeit | 29-3-2017 um 22:10 |