Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Een ets met een voorstelling van een uitzicht op een weiland / akker.
De ets is handgesigneerd en -getiteld met potlood. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.
Oplage onbekend.
Afmetingen: Lijst, 38,5 x 33 cm. Beeld: 21 x 15 cm.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ bij de randen. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Uitzicht”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Ets op papier.
Jaartal: Onbekend.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-3-2017 à 20:10 |
Heure de fin | 29-3-2017 à 22:10 |