Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Gesigneerd maar de handtekening hebben wij niet kunnen ontcijferen en helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout (zonder glasplaat).
-Afmetingen: Lijst, 34 x 42,5 cm. Beeld, 20 x 29 cm.
-Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Ontmoeting in de Oriënt”).
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Pastel op papier.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen: Lijst, 34 x 42,5 cm. Beeld, 20 x 29 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout (zonder glasplaat).
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 11-7-2017 um 8:37 |
Endzeit | 16-7-2017 um 20:37 |