Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Gesigneerd maar de handtekening hebben wij niet kunnen ontcijferen en helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout (zonder glasplaat).
-Afmetingen: Lijst, 34 x 42,5 cm. Beeld, 20 x 29 cm.
-Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Ontmoeting in de Oriënt”).
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Pastel op papier.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen: Lijst, 34 x 42,5 cm. Beeld, 20 x 29 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout (zonder glasplaat).
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-7-2017 à 8:37 |
Heure de fin | 16-7-2017 à 20:37 |