Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1990, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 21/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 72 x 49 cm. Bladmaat 77,5 x 56 cm. Losbladig. Afgebeeld op pag.163 in het boek "Krassen in een plaat".
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 16-5-2016 um 11:18 |
Endzeit | 21-5-2016 um 12:18 |