Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
PETER COX
DE MAAS BIJ NEER
olieverf op linnen in de maat 60 x 70 cm
in frraie lijst in de maat 71 x 81 cm
gesigneerd en titel
ZEER GOEDE ORGINELE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND PAKKET
kleine meesters hebben grote toekomst