14k gouden collier met hanger bezet met roos geslepen diamant 0.20 ct - 45 cm
18k wit gouden collier met hanger bezet met diamant 0.22 ct - 45 cm
Martin Sjardijn - Z.T. Jardin 2017
Type kunstwerk | Schilderij |
PETER COX
DE MAAS BIJ NEER
olieverf op linnen in de maat 60 x 70 cm
in frraie lijst in de maat 71 x 81 cm
gesigneerd en titel
ZEER GOEDE ORGINELE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND PAKKET
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 10-8-2014 om 14:17 |
Eindtijd | 16-8-2014 om 14:17 |