Richard Serra - Richard Serra Zeichnungen/ Zeichnungen
Robert Morris - Das Observatorium von Robert Morris
Gena - Afrikanischer Sonnenuntergang
Karel Appel - Lithographie EA, unten rechts signiert und '66
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1967 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Maße | 21 x 21 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Display met plastiek van Peter Struycken,
Afmeting display: 30 x 21 cm.
Afbeelding is 21 x 21 cm.
Uitgebracht n.a.v. expositie van Peter Struycken in 1967 in Haags Gemeentemuseum.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Gezien de leeftijd en het gebruikte materiaal in een goede staat. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||