Bernadette Leijdekkers - Skulptur „TANZ! "unterzeichnet
Lucio del Pezzo - Litho - Schlecht
Amedee Lynen - Blick auf den Wald
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Rein Dool. Nummer: 10/90. Afmetingen blad: h61 x b87 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b64 cm. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Linksonder zit een vergeeld stuk in het witte blad. Bij inlijsting valt dit onder de passe-partout.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 28-12-2017 um 16:33 |
Endzeit | 6-1-2018 um 20:33 |