Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Rein Dool. Nummer: 10/90. Afmetingen blad: h61 x b87 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b64 cm. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Linksonder zit een vergeeld stuk in het witte blad. Bij inlijsting valt dit onder de passe-partout.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-12-2017 à 16:33 |
Heure de fin | 6-1-2018 à 20:33 |