Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Rein Dool. Nummer: 10/90. Afmetingen blad: h61 x b87 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b64 cm. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Linksonder zit een vergeeld stuk in het witte blad. Bij inlijsting valt dit onder de passe-partout.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 28-12-2017 om 16:33 |
Eindtijd | 6-1-2018 om 20:33 |