Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Reinier Lucassen - litho: titel onbekend. Nummer: 55/60. Afmetingen blad: h73x b55 cm; Afmetingen voorstelling: h73 x b55cm. rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
conditie: goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Aan de zijkant van het blad zit een klein scheurtje (zie foto5). Deze valt bij inlijsting onder het passe-partout.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-12-2017 um 0:49 |
Endzeit | 28-12-2017 um 20:49 |