Collier en or blanc 14 carats avec pendentif solitaire avec diamant 0,12 ct - 45 cm
Herman Brood - Bohemian Rhapsody
Anton Heyboer - Le vieil oiseau
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Reinier Lucassen - litho: titel onbekend. Nummer: 55/60. Afmetingen blad: h73x b55 cm; Afmetingen voorstelling: h73 x b55cm. rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
conditie: goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Aan de zijkant van het blad zit een klein scheurtje (zie foto5). Deze valt bij inlijsting onder het passe-partout.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-12-2017 à 0:49 |
Heure de fin | 28-12-2017 à 20:49 |