Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 38.5 x 56.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 34/50 |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
enkele lichte roestplekjes, ook in beeld. verkleuring van papier in de marge | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 18-12-2021 um 10:37 |
Endzeit | 30-12-2021 um 20:33 |
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |