Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 175 |
Fascinerend, direct herkenbaar werk van Theo Voorzaat. Litho op Zerkall papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘91) en genummerd (69/175). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 64cm x 49cm
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 11-4-2020 um 11:48 |
Endzeit | 30-4-2020 um 11:59 |