Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Fascinerend, direct herkenbaar werk van Theo Voorzaat. Litho op Zerkall papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘91) en genummerd (69/175). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 64cm x 49cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-4-2020 om 11:48 |
Eindtijd | 30-4-2020 om 11:59 |