Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie computerprint van de hand van Woody van Amen
- Afmeting papier 42 x 30cm
- Afmeting werk 33 x 20cm
Startzeit | 15-2-2017 um 21:19 |
Endzeit | 25-2-2017 um 21:19 |