Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vroege ets door Wout van Heusden
Voorstelling van een lijnenspel met cirkel
Losbladig, beeldmaat 24,5x19,5, bladmaat 39x28,5
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Wout v. Heusden '50'
Genummerd in potlood l.o. '6/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 23-12-2017 um 11:54 |
Endzeit | 2-1-2018 um 15:54 |