Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroege ets door Wout van Heusden
Voorstelling van een lijnenspel met cirkel
Losbladig, beeldmaat 24,5x19,5, bladmaat 39x28,5
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Wout v. Heusden '50'
Genummerd in potlood l.o. '6/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 23-12-2017 om 11:54 |
Eindtijd | 2-1-2018 om 15:54 |