Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1951 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 32 x 21 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 39 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
A.W. van Munster was
een Nederlands graficus. Hij etste voornamelijk stadsgezichten, veelal in
Rotterdam. Op de achtergrond van deze ets, Lange Torenstraat te Rotterdam, is de Laurenskerk zichtbaar.
Ingelijst in de
originele houten lijst met stempel van de kunsthandel/lijstenmaker ‘Van Munster’ (Eerste Middellandstraat). Signatuur in potlood r.o.: 'AW
van Munster'. Titel in potlood l.o.: Lange
Torenstraat. Datum in spiegelbeeld op de ets: 1951.
Bij voorkeur ophalen in Eindhoven. Werk wordt eventueel verzonden voor risico koper (glasbreuk).
État | |||||
État | Bon | ||||
de gebruikelijke lichte verkleuring, zie foto's. | |||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Garantie | |||||
Heure de début | 15-1-2023 à 11:32 |
Heure de fin | 22-1-2023 à 19:10 |
Le lot se trouve à | Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |