Ada Breedveld - Le coeur de la mère
Jelle Hoogstra - Gouache sur papier, Sans titre - Encadrée
Piet Schopping - Outsider Art - grande acrylique sur toile - portrait de femme - signée
Sjoerd Bakker - Grande aquarelle tranquille sur papier "Falang" 1992 - en passe partout
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
2 beeldjes GEERT KUNEN- handgemaakt - 18,5 en 16 cm hoog.
Het betreft 2 handgemaakte beeldjes door de Nederlandse kunstenaar Geert Kunen- beide gesigneerd en de vermelding handgemaakt - zie foto's.
Geert Kunen woont en werkt in Belfeld (Venlo). Hij is al meer dan 40 jaar actief als kunstenaar en boetseert elk object met de hand.
Expédition | |
Heure de début | 22-7-2014 à 19:08 |
Heure de fin | 29-7-2014 à 19:08 |