Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
In eenprachtige dichtbundel van Th. A. Sontrop "Gedichten 1962-1996" is de ets van Herman Gordijn opgenomen. Afbeelding 15 x 15 cm. De ets is gedrukt op de persen van Piet Clement. Oplage 16/30. De tekst werd door Joost van de Woestijne gezet uit de Adobe Caslon en gedrukt door Drukkerij Geuze te Dordrecht op 120 grams houtvrij lompenhoudend tekstpapier met viltmarkering. De dichtbundel is in linnen gebonden en zit in een fraai foudraal. Verzendkosten € 12,50 in Nederland.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zeewolde, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-11-2017 à 9:24 |
Heure de fin | 13-12-2017 à 9:24 |
Le lot se trouve à | Zeewolde, Les Pays-Bas |