18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
HUGO DEMARCO
1 x originele zeefdruk met lijst.
Ca 83 x 63 cm. met lijst.
Liefst ophalen of met de koerier of met de post op eigen risico.
Expédition | |
Heure de début | 2-7-2016 à 8:47 |
Heure de fin | 16-7-2016 à 11:47 |