Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Aquarelle |
Style | Classique |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 26 x 37 cm (h x l) |
incl. cadre | 38 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jacob Oudes
(1858-1921) – Landschap met molens en schepen
Jacob Oudes
sr. is in Broek op Langendijk in 1858 geboren en overleden te Amsterdam in
1921, Hij was schilderij en aquarellist van figuren en het landleven. Hij was
lid van Arti en Amicitae te Amsterdam.
Ingelijst, originele lijst, door Reeker,
P.C. Hooftstraat, Amsterdam.
Over het algemeen in goede staat, lichte ouderdomssporen, enige verkleuring en
vlekjes, zie foto’s.
I.v.m. kwetsbaarheid lijst: ophalen in Eindhoven.
État | |
État | Bon |
lichte verkleuring en enkele vlekjes, zie foto's | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2021 à 16:27 |
Heure de fin | 25-4-2021 à 19:01 |
Le lot se trouve à | Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |