Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
JEAN RUITER.
Titel: Need more Blues.
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 88 cm x 103 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 77 cm. (Dit is groter dan de losse versies!)
Oplage: onbekend.
Gesigneerd: Nee, mogelijk op de achterzijde gesigneerd (niet uit lijst gehaald).
Materiaal: Foto op fotopapier
Ingelijst: Ja, in mooie zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.
Conditie: In perfecte staat.
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1500,-
Verzending: Bij voorkeur zelf ophalen in Voorschoten. Of met Swift- koerier.
Expédition | |
Heure de début | 13-11-2017 à 23:46 |
Heure de fin | 17-11-2017 à 23:46 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |