Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Mooi en karakteristiek werk van Marcel van Hoef. Tempera op doek in verzonken houten lijst. Gesigneerd linksonder, gedateerd in verso. Alles (lijst, doek, verf) in uitstekende staat.
Afmetingen: 116cm x 76cm (incl. lijst), 110cm x 70cm (doek).
Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk. Brengen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Indien gekozen wordt voor ophalen dan is de termijn voor ophalen zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Marcel van Hoef werkt voornamelijk met zelf gemaakte ei tempera (de eierschalen in zijn atelier zijn het levende bewijs). Hij kiest voor deze oude techniek, waarbij de kleurstoffen met behulp van bindmiddel op paneel of doek worden geschilderd, vanwege de prachtige heldere kleuren en de mogelijkheid om laag over laag aan te brengen. Deze transparante verflagen zorgen voor ruimtelijke kleurbewerking en rijke kleurschakeringen, die typerend zijn voor zijn werk. Zijn schilderijen geven zo beelden te zien die balanceren tussen fictie en werkelijkheid. De schilderijen worden verder gekenmerkt door een intense helderheid en een fluwelen verfoppervlak.
Expédition | |
Heure de début | 3-7-2015 à 14:30 |
Heure de fin | 17-7-2015 à 22:30 |