Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ingekleurde ets van Marinus de Jongere (1912-1977). Dit betreft een genummerd werk, namelijk 33/100. De tekst is met potlood onder de ets geschreven. Tevens gesigneerd rechts onder de ets (zie foto's). De ets is geplaatst in een passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. De afmetingen van de ets zijn: 22 cm x 34 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 35,5 cm x 48,5 cm. Aan de rechter onderzijde van de passe-partout zit een kleine vochtkring. Verkeert verder in een goede staat.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wapenveld, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Wapenveld, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-10-2017 à 12:27 |
Heure de fin | 17-10-2017 à 12:27 |