Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ingekleurde ets van Marinus de Jongere (1912-1977). Dit betreft een genummerd werk, namelijk 33/100. De tekst is met potlood onder de ets geschreven. Tevens gesigneerd rechts onder de ets (zie foto's). De ets is geplaatst in een passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. De afmetingen van de ets zijn: 22 cm x 34 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 35,5 cm x 48,5 cm. Aan de rechter onderzijde van de passe-partout zit een kleine vochtkring. Verkeert verder in een goede staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |
Objectlocatie | Wapenveld, Nederland |
Starttijd | 10-10-2017 om 12:27 |
Eindtijd | 17-10-2017 om 12:27 |