Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Monika Buch (1936 Valencia) volgde o.m. d e Hochschule fur gestaltung in Ulm.
De geometrie als Sprache der Formen is nog steeds een van haar uitgangspunten. Haar werk zowel de vele tekeningen als schilderijen kenmerken zich door het onderzoek van vormen van kleur en de systematische toepassing van kleurreeksen.
Elke tekening, elk schilderij is volkomen anders, ondanks het zelfde principe. Ook de zeer subtiele kleurwisselingen die ze toepast in lijntekenigen, is een van haar stijlkenmerken.
Haar werk is opgenomen in diverse collecties . Ze maakt naast autonoom werk ook werken in opdracht , geometrische tegelwanden e.d. in woningen en bedrijven. Buch was met o.m. Arthur Stibbe , een van de oprichters van de groep Konkreet.
De getoonde tekening uit 1999 (sorry voor het flitslicht) is een van de vele prachtige voorbeelden van haar stijlkenmerken.
Elk vakje , elk lijntje, wordt met engelengeduld- en zeer dunne penselen geschilderd. Hierdoor krijgt het geheel een bijna meditatief karakter.
afmetingen 45 cm - 45 cm. De zwarte laklijst= volkomen nieuw . Passepartout meet aan alle kanten 5 ccm.
Expédition | |
Heure de début | 25-10-2013 à 0:24 |
Heure de fin | 7-11-2013 à 23:24 |