Berend Strik - & One Architecture, Très grande sérigraphie !
Rob Scholte - Copyright, sérigraphie (grande)
Corneille - L'arbre rouge, lithographie (magnifiquement encadrée, grand)
Elyane Addari - Femme nue allongée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Antieke pentekening in eiken lijst met voorstelling van boerenvrouw aan tafel in de keuken.
Zichtmaat: 45 bij 40 cm.
Afmeting inclusief lijst: 55,5 bij 51 cm.
Expédition | |