Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een werk uit ca 1960 van, waarschijnlijk, een Nederlandse kunstenaar, op schetsboekpapier geplakt op een vel karton.
-Niet gesigneerd en helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar. Deze tekening zat tussen een verzameling werken op papier uit ca 1940-1970.
-Het werk is niet ingelijst.
-Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.
Conditie: In de rechterbovenhoek van het papier is een hoekje eraf.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Ganzen”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Aquarel / tekening op papier.
Jaartal: Onbekend.
Ingelijst: Nee.
Afmetingen: Karton, 24 x 34 cm. Blad/tekening, 22 x 32 cm.
Gesigneerd: Nee.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 3,50 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 7,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-11-2017 à 18:16 |
Heure de fin | 23-11-2017 à 21:16 |