Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een zeer fraai, typerend werk, olieverf op doek, van Rik van Iersel uit een van zijn beste perioden.
Het werk is gesigneerd en gedateerd op de achterzijde en voorzien van een zwarte baklijst.
Formaat: 100 x 80 cm en in zeer goede conditie.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Arkel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2018 à 21:26 |
Heure de fin | 27-3-2018 à 21:26 |
Le lot se trouve à | Arkel, Les Pays-Bas |