Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1993 |
Technique | Gouache |
Style | Expressionniste |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 60 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 94 x 74 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Origineel werk van Willebrord de Winter in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst. Het werk heeft een zuurvrij passe partout maar die is wat hobbelig. Wellicht kan overwogen worden die te vervangen. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Heure de début | 7-11-2023 à 8:37 |
Heure de fin | 21-11-2023 à 21:15 |
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |