Joan Gardy Artigas - Frühlingsunterhaltung
Jan Sirks - Ducdalf mit Buhne und Bake 006-JS
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Akke Sins
Voorstelling van de heilige Familie met het Cristuskind
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x9, p.p.maat 38x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'A.Sins '53'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 9-4-2017 um 11:10 |
Endzeit | 21-4-2017 um 14:10 |