Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Dit werk staat ook afgebeeld op haar website (www.ardibrouwer.nl)
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 3-12-2018 um 0:13 |
Endzeit | 17-12-2018 um 20:10 |