Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Dit werk staat ook afgebeeld op haar website (www.ardibrouwer.nl)
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-12-2018 om 0:13 |
Eindtijd | 17-12-2018 om 20:10 |