Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste zeefdruk van Arman met de titel: Starry Night (Hommage a van Gogh). Nummer: 125/200. Afmetingen incl. lijst: h61 x b71,5 cm. Afmetingen werk: h49,5 x b64,5 cm. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd.
Het werk is ingelijst in een "diepe lijst".
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2017 um 20:30 |
Endzeit | 22-9-2017 um 13:52 |