Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Jahr | 2004 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig stilleven van Bart ten Bruggencate. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘04) linksonder, in verso nogmaals gesigneerd en gedateerd. In uitstekende conditie. Kan zonder lijst opgehangen worden.
Afmetingen: 60cm x 50cm
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-10-2020 um 0:00 |
Endzeit | 19-10-2020 um 19:26 |