Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek - Verkocht

Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!Bart ten Bruggencate - Stilleven, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (263)
  • Bart ten Bruggencate (1954)
Jaartal2004
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig stilleven van Bart ten Bruggencate.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘04) linksonder, in verso nogmaals gesigneerd en gedateerd.  In uitstekende conditie.  Kan zonder lijst opgehangen worden.

Afmetingen: 60cm x 50cm

Bart ten Bruggencate (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 500,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2020 om 00:00
Eindtijd:19-10-2020 om 19:26
Biedingen (8)
Harro
19 okt. / 19:20
€ 435
mjoema
19 okt. / 19:14
€ 415
Harro
19 okt. / 19:09
€ 395
mjoema
19 okt. / 19:06
€ 375
Harro
19 okt. / 19:04
€ 355
mjoema
19 okt. / 19:01
€ 335
Harro
19 okt. / 19:01
€ 315
mjoema
19 okt. / 18:15
€ 295