Diana Kortbeek - Skulptur „Gemeinsam“
Jan Rijlaarsdam - Stadtbild. Figuren am Kai. Paris aus
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Bruno Caruso. Portet van Ho Tsji Min. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5 x b20.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. . Er zitten wat plakresten voor-en achterop van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 1-12-2019 um 14:52 |
Endzeit | 8-12-2019 um 16:22 |