Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Bruno Caruso. Portet van Ho Tsji Min. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5 x b20.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. . Er zitten wat plakresten voor-en achterop van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 1-12-2019 om 14:52 |
Eindtijd | 8-12-2019 om 16:22 |