Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min

Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bruno Caruso (1927)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Bruno Caruso.  Portet van Ho Tsji Min. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5  x b20.5  cm. Het werk is rechtsonder  gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk is in goede staat. . Er zitten wat plakresten voor-en achterop van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:01-12-2019 om 14:52
Eindtijd:08-12-2019 om 16:22

Biedingen (1):

Aliesrt
8 dec. / 15:54
€ 55