Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min - Verkocht

Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!Bruno Caruso - Zeefdruk: Portret van Ho Tsji Min kopen? Bied vanaf 55!
  • Bruno Caruso (1927)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Bruno Caruso.  Portet van Ho Tsji Min. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5  x b20.5  cm. Het werk is rechtsonder  gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk is in goede staat. . Er zitten wat plakresten voor-en achterop van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Bruno Caruso (1927)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6364 verkochte items
Alle items van deze verkoper (684)
50 cm
65 cm