Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Bruno Caruso. Portet van Ho Tsji Min. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5 x b20.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat. . Er zitten wat plakresten voor-en achterop van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-12-2019 à 14:52 |
Heure de fin | 8-12-2019 à 16:22 |