Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai werk van Adsera Riba. Het is met potlood gesigneerd, voorzien van de titel "La dama lila" en oplage 22/200. Het is niet gedateerd. Op geschept Arches papier van 65 x 60 cm. De afbeelding is 40 x 35 cm. De conditie van het werk is goed, de afbeelding is zeer goed, de uiterste witrand is licht verkleurd door een eerdere inlijsting.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda. Verzending gebeurt aangetekend in een ruime koker, op kosten van de koper.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda, Niederlande |
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 12-4-2017 um 8:28 |
Endzeit | 26-4-2017 um 8:28 |