Maria Stakenburg-Karthaus - Les dames de la musique
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraai werk van Adsera Riba. Het is met potlood gesigneerd, voorzien van de titel "La dama lila" en oplage 22/200. Het is niet gedateerd. Op geschept Arches papier van 65 x 60 cm. De afbeelding is 40 x 35 cm. De conditie van het werk is goed, de afbeelding is zeer goed, de uiterste witrand is licht verkleurd door een eerdere inlijsting.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda. Verzending gebeurt aangetekend in een ruime koker, op kosten van de koper.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-4-2017 à 8:28 |
Heure de fin | 26-4-2017 à 8:28 |