Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
IIIe staat ets van Eric de Nie uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b65,5 cm. Afmetingen werk: H44 x b44cm. Conditie: in goede staat.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 14-8-2017 um 22:41 |
Endzeit | 20-8-2017 um 21:41 |